Materace - Jelcz-Laskowice - dolnośląskie

Jelcz-Laskowice to miasto położone w południowo-zachodniej Polsce, w województwie dolnośląskim, około 15 km na południowy wschód od Wrocławia. Historia miasta sięga XIII wieku, kiedy to powstała osada Laskowice, która w XV wieku uzyskała prawa miejskie. W 1975 roku Jelcz i Laskowice zostały połączone w jedno miasto. Jelcz-Laskowice to ważny ośrodek przemysłowy. W mieście znajdują się liczne zakłady produkcyjne, m.in. fabryka samochodów Jelcz, zakłady produkujące meble, Muller, czyli producent wyposażenia placów zabaw dla dzieci i artykuły gospodarstwa domowego oraz zakłady przetwórstwa spożywczego. Miasto ma także ciekawą architekturę. Wśród zabytków znajdują się m.in. kościół par. pw. św. Stanisława z XVII wieku, pałac w Jelczu z 1828 roku oraz ruiny zamku wodnego w Jelczu, który swoim początkiem sięga VI wieku! W Jelczu-Laskowicach działa wiele organizacji społecznych, sportowych i kulturalnych. Co roku odbywają się tu różnego rodzaju imprezy, w tym Jelczański Festiwal Muzyczny i Dni Jelcza-Laskowic.

Materace Jelcz-Laskowice

Urząd Miasta i Gminy
Wincentego Witosa 24, 55-230 Jelcz-Laskowice


tel.: 75 645 51 10

Godziny otwarcia:
poniedziałek 7:30-15:30
wtorek 7:30-15:30
środa 8:30-16:30
czwartek 7:30-15:30
piątek 7:30-15:30
sobota ZAMKNIĘTE
niedziela ZAMKNIĘTE

Jeśli mówimy o zdrowym śnie, to powinien on stanowić około ⅓ całej doby, czyli ośmiu godzin. Oczywiście jedni potrzebują go więcej, inni mniej, jednak najważniejsze jest to, aby spać w wygodnych i komfortowych warunkach. Oprócz zapewnienia sobie optymalnych warunków, np. braku światła w sypialni, wygłuszenie wszelkich dźwięków to również bardzo ważny jest materac! Powinien on być dopasowany do potrzeb i preferencji jego użytkownika, a także być dopasowany do rozmiaru sypialni. Pamiętaj, że od snu zależy Twoje zdrowie, więc warto o niego dbać!

Materace Jelcz-Laskowice do nabycia także w internecie!

Materace Jelcz-Laskowice dostępne są również w sklepach internetowych, dlatego warto skorzystać z tej oferty. Na takich stronach materace są posegregowane według rozmiaru, wypełnienia lub twardości, dlatego wybór nowego produktu jest bardzo łatwy. Kupowanie online jest bardzo wygodne, ponieważ nie trzeba nawet wychodzić z domu! Wszystko zostanie załatwione przez Internet, a sklep przywiezie Ci nowy materac pod same drzwi mieszkania czy domu! Koniecznie sprawdź tę możliwość, ponieważ materace zazwyczaj są dość ciężkie i nieporęczne do transportowania.

Materace dla par 160x200 cm do kupienia również w Jelcz-Laskowice!

Pary zazwyczaj potrzebują dość sporo miejsca w łóżku, aby zapewnić sobie komfort snu i wygodę. Idealnym rozmiarem są materace 160x200 cm, które sprawią, że partnerzy będą czuć się bardzo swobodnie. Takie produkty można podzielić na dwa rodzaje: materace piankowe 160x200 cm oraz materace sprężynowe 160x200 cm. Te pierwsze są bardzo miękkie i wyjątkowo sprężyste, a drugie świetnie podtrzymują kręgosłup podczas spania. Dość uniwersalnym rozwiązaniem, które łączy cechy obu tych produktów, są materace hybrydowe 160x200 cm. Zbudowane są one zarówno z pianek, jak i ze sprężyn, co daje idealne połączenie.

Materace do łóżek pojedynczych 80x200 cm w Jelcz-Laskowice!

Osoby, które śpią w pojedynkę, czyli np. nastolatkowie i dzieci nie potrzebują zbyt dużej przestrzeni do spania, dlatego dla nich idealną propozycją są materace 80x200 cm. Ten rozmiar produktu zapewni im odpowiedni komfort snu, ale nie sprawi, że zazwyczaj małe pokoje dziecięce i nastoletnie będą zagracone. Materace 80x200 cm można podzielić ze względu na wypełnienie na: bardzo miękkie materace piankowe 80x200 cm oraz wytrzymałe materace sprężynowe 80x200 cm. Połączeniem pianek i sprężyn są materace hybrydowe 80x200 cm, które są popularnym wyborem wśród wielu osób.

Materace dla wygodnych 120x200 cm - kupisz je w Jelcz-Laskowice!

Osoby, które uwielbiają mieć dość sporo miejsca w łóżku, powinny się zainteresować materacami 120x200 cm, ponieważ mogą być one dla nich idealne! Materace 120x200 cm są wykonane przede wszystkim z dwóch materiałów: pianek i sprężyn. Materace piankowe 120x200 cm są bardzo miękkie i przyjemne, a osoby na nich odpoczywające chwalą dużą wygodę. Natomiast materace sprężynowe 120x200 cm to produkty idealne dla osób o większej masie ciała lub takich, które mają problemy z kręgosłupem. Połączeniem cech obu tych produktów są materace hybrydowe 120x200 cm, które dla naprawdę dużej ilości ludzi są wręcz idealne!

Kołdry, poduszki, poszwy - kup je w Jelcz-Laskowice!

Nie każdy zdaje sobie sprawę z tego, że do dobrego spania jest jeszcze potrzebna poduszka, kołdra oraz idealna pościel. Poduszka powinna być dobrana do potrzeb jej użytkownika, a kołdra do panującej obecnie pory roku. Można wyróżnić kołdry letnie, czyli te lżejsze, zimowe, które będą rozgrzewały ciało oraz całoroczne, które są dość uniwersalnym wyborem i będą się dostosowywać do człowieka według potrzeb. Nie można zapomnieć również o pościeli, która chroni poduszkę oraz kołdrę przed zabrudzeniem. Powinna być ona wykonana z lnu lub bawełny, aby zapewnić skórze miłe otulenie.

Materace Jelcz-Laskowice - sklep stacjonarny

Nie masz czasu na osobiste udanie się do sklepu stacjonarnego z materacami? Mamy na to rozwiązanie! Możesz kupić swój wymarzony materac w bezpiecznej przestrzeni internetowej, gdzie nasi konsultanci odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania i rozwieją wszystkie wątpliwości! Nie czekaj i już teraz odmień jakość swojego wypoczynku!

Wybrani najlepsi producenci materacy