Materace - Ząbkowice Śląskie - dolnośląskie

Ząbkowice Śląskie to niewielkie miasto w południowo-zachodniej Polsce, w województwie dolnośląskim, położone około 60 kilometrów na południe od Wrocławia. Liczba mieszkańców wynosi około 15 tysięcy. Historia miasta sięga XIII wieku, kiedy to powstała tu osada na szlaku handlowym z Wrocławia do Czech. W XVI wieku Ząbkowice Śląskie były jednym z ważniejszych ośrodków tkackich w regionie. W czasie II wojny światowej miasto było miejscem walk, co doprowadziło do zniszczeń wielu zabytków. Obecnie w Ząbkowicach Śląskich można zwiedzać m.in. zamek ząbkowicki, który został zbudowany w XIV wieku i przebudowany w XVI wieku. Zamek jest położony na wzgórzu i oferuje piękne widoki na okolicę. Kolejnym zabytkiem jest kościół parafialny pw. św. Anny, z XIV w./XV w., który został zbudowany w stylu gotyckim i rozbudowany w XVII wieku w stylu barokowym. Wiele domów w Ząbkowicach Śląskich również zaliczanych jest do zabytków tego miasta. W mieście dzieci mogą uczęszczać do jednej z trzej szkół podstawowych, młodzież do jednej z dwóch szkół średnich, a dorośli do jednego z dwóch uniwersytetów, czyli ośrodka zamiejscowego Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu oraz oddziału Wyższej Szkoły Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi.

Materace Ząbkowice Śląskie

Urząd Miejski
1 Maja 15, 57-200 Ząbkowice Śląskie


tel.: 74 816 53 00

Godziny otwarcia:
poniedziałek 7:00-18:00
wtorek 7:00-15:00
środa 7:00-15:00
czwartek 7:00-15:00
piątek 7:00-15:00
sobota ZAMKNIĘTE
niedziela ZAMKNIĘTE

Sen dla niektórych osób wydaje się przywilejem i jest to dla nich bardzo krzywdzące, ponieważ dłuższy odpoczynek i relaks jest czymś naturalnym i potrzebnym. Optymalny sen może zapewnić zmniejszenie stresu, większą koncentrację oraz znacznie większą produktywność. Dzięki regularnemu odpoczynkowi człowiek może uniknąć wielu przykrych dolegliwości, takich jak chroniczny ból głowy, ogólne zmęczenie i brak chęci do robienia czegokolwiek. Taki optymalny sen może zapewnić oczywiście dobrej jakości materac do spania. Koniecznie trzeba go dopasować do swoich potrzeb i preferencji, aby mieć pewność, że jest on dla nas najlepszy!

Materace Ząbkowice Śląskie do nabycia także w internecie!

Internet jest przestrzenią, w której można kupić naprawdę wiele rzeczy - również nowe wyposażenie swojej sypialni. Jeśli planujesz zakup nowego materaca, to koniecznie sprawdź oferty różnych sklepów online, ponieważ to właśnie tam znajdziesz ciekawe propozycje po często obniżonych cenach! W sklepach internetowych wszystkie produkty są posegregowane według twardości, wielkości czy materiałów, z których są wykonane, więc zakupy będą szybkie i przyjemne. Większość sklepów oferuje również dostawy do domu, więc wymiana materaca staje się jeszcze łatwiejsza!

Materace dla par 160x200 cm do kupienia również w Ząbkowice Śląskie!

Pary, które zdecydowały się na spanie w jednym łóżku, bardzo często borykają się z problemem braku miejsca w łóżku. Może to być spowodowane zbyt małym materacem, dlatego dla par szczególnie polecamy materace 160x200 cm. Produkty te zazwyczaj są podzielone ze względu na wnętrze i można wyróżnić wyjątkowo miękkie i wygodne materace piankowe 160x200 oraz sprężyste i wytrzymałe na obciążenia materace sprężynowe 160x200 cm. Ciekawym wyborem są również materace hybrydowe 160x200 cm, które w swoim wnętrzu skrywają zarówno pianki, jak i sprężyny!

Materace do łóżek pojedynczych 80x200 cm w Ząbkowice Śląskie!

Dzieci, młodzież oraz osoby, które śpią same, nie muszą mieć dużego materaca, ponieważ dla nich w zupełności wystarczy mniejszy model. Materace 80x200 cm można podzielić pod względem wypełnienia na te mniej i bardziej miękkie. Materace sprężynowe 80x200 cm to produkty idealne dla osób o większej masie ciała oraz takich, które mają problemy z kręgosłupem, a materace piankowe 80x200 cm idealnie się sprawdzą dla osób, które pragną mieć bardzo miękkie łóżko. Połączenie pianek i sprężyn w jednym produkcie dało nowy rodzaj materacy, a mianowicie materace hybrydowe 80x200 cm. Łączą one cechy obu wcześniej opisanych produktów, więc są zarówno miękkie, jak i wytrzymałe!

Materace dla wygodnych 120x200 cm - kupisz je w Ząbkowice Śląskie!

Osoby, które twierdzą, że wygodę podczas spania zapewnia im odpowiednia wielkość materaca, która nie jest zbyt mała, ani zbyt duża, z pewnością będą zadowolone z produktu o średniej wielkości, którymi są materace 120x200 cm. Produkty o tych wymiarach zazwyczaj są wykonane z pianek lub sprężyn, lub jednocześnie z obu tych materiałów. Materace piankowe 120x200 cm są bardzo miękkie i sprawiają, że ciało jest miło otulone. Materace sprężynowe 120x200 cm natomiast są dość twarde i idealnie nadadzą się dla osoby, która waży nieco więcej. Materace hybrydowe 120x200 cm są dość uniwersalnym i bezpiecznym wyborem, więc klienci często decydują się właśnie na taki model.

Kołdry, poduszki, poszwy - kup je w Ząbkowice Śląskie!

W sypialniach najważniejsze jest łóżko, a w nim nie ma tylko materaca, ale znajdują się również poduszki, kołdry oraz poszewki. Są to bardzo ważne elementy wyposażenia łóżka, które sprawiają, że sen może stać się przyjemny i optymalny. Poduszki powinny być dopasowane do potrzeb i preferencji jej użytkownika, a najlepiej postawić na poduszki ortopedyczne, które będą dostosowywać się do naturalnego ułożenia szyi i głowy. Jeśli chodzi o kołdry, to najlepiej wybrać takie, które będą idealne na obecnie panującą pogodę. Poszewki na poduszki i kołdry również są bardzo ważne, ponieważ to właśnie z nimi nasza skóra ma największy kontakt. Ważne, aby były wykonane z naturalnych materiałów, takich jak len czy bawełna. Wtedy na pewno nie podrażnią skóry!

Materace Ząbkowice Śląskie - sklep stacjonarny

Obawiasz się zakupów online? Nie martw się, nasi eksperci już czekają na sklepowym czacie z odpowiedziami na wszystkie Twoje pytania i wątpliwości! Koniecznie skorzystaj z ich wiedzy i rad, a na pewno uda Ci się zakupić odpowiedni materac, który będzie spełniał wszystkie Twoje oczekiwania!

Wybrani najlepsi producenci materacy